ZABIEGI MODELUJĄCE SYLWETKĘ

POWER SHAPE

Innowacyjne urządzenie, posiadające zintegrowany system trzech energii: radiofrekwencji, lasera i masażu próżniowego, które skutecznie redukują cellulit i kształtują sylwetkę. Są one aplikowane na skórę w tym samym czasie, co znacząco zwiększa skuteczność zabiegów.

LIPO ROYAL

Liposukcja bez skalpela i bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych

Dzięki nowoczesnym osiągnięciom medycyny estetycznej można stracić od 2-3 cm w obwodzie już po jednym zabiegu a nawet do 12 cm w serii.

Teoria działania urządzenia
Lipo Royal to innowacyjna technologia umożliwiająca bezinwazyjne usuwanie komórek tłuszczowych za pomocą fal ultradźwiękowych. Podczas zabiegu dochodzi do uszkodzenia błon komórek tłuszczowych, w konsekwencji zostaje uwolniony wolny kwas tłuszczowy, który następnie jest usuwany z organizmu w naturalnym procesie metabolizmu. Umożliwia to utratę od 3 do 8 cm w obwodzie ciała. Lipo Royal pozwala na skuteczne i trwałe usuwanie komórek tłuszczowych, bez nawrotów, bez efektów ubocznych. Zabieg jest zupełnie bezbolesny, całkowicie bezpieczny i komfortowy dla klienta.

EFEKT: wymodelowanie oraz wyszczuplenie, usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa napięcia i sprężystości skóry oraz poprawa jej ukrwienia.

ZABIEGI AROSHA NA CIAŁO I BIUST

Profesjonalne zabiegi na ciało, włoskiej firmy Arosha niezwykle skuteczne w walce z niedoskonałościami skóry
Dzięki nowoczesnym osiągnięciom medycyny estetycznej można stracić od 2-3 cm w obwodzie już po jednym zabiegu a nawet do 12 cm w serii.

Kluczowym produktem pielęgnacji Arosha są bandaże wykonane z delikatnej bawełny nasączonej aktywnymi składnikami, które podczas zabiegu uwalniają się i stopniowo wnikają w głąb skóry. Formuły aktywnych składników bandaży są tak dobrane by stworzyć najskuteczniejsze  programy zabiegowe o właściwościach redukujących cellulit i tkankę tłuszczową, drenujących, ujędrniających i nawilżających.

W zależności od rodzaju, stopnia zaawansowania i umiejscowienia problemu dobieramy odpowiedni zestaw do przeprowadzenia terapii:

  • zestaw OEDEMACEL  KIT – stworzony do walki z problemem cellulitu obrzękowego. Wyjątkowa kombinacja aktywnych składników, działając synergicznie, zwalcza pierwotne przyczyny powstawania cellulitu, tj. rozszerzenie naczyń krwionośnych oraz międzykomórkowe  gromadzenie płynów, skutecznie drenuje oraz rozpuszcza złogi tłuszczowe, redukując obwód obszaru poddanego zabiegowi.
  • zestaw ADIPOCEL KIT –  stworzony do walki z cellulitem włóknistym w zaawansowanym stadium. ADIPOCEL KIT to połączenie różnych składników lipolitycznych mających na celu redukcję komórek tłuszczowych oraz walkę z deformacją włókien kolagenowych – czynników  odpowiedzialnych za pojawianie się cellulitowych grudek na skórze
  • zestaw FIRMING KIT  niezwykle aktywny zabieg ujędrniający i przywracający elastyczność skórze wiotkiej, liftinguje i ujędrni

BODY – SPACE – bieżnia z podciśnieniem

Bieżnia BODY-SPACE dzięki działaniu podciśnienia zwiększa efekty wysiłku fizycznego, co pomaga w osiągnięciu pożądanych efektów w krótszym czasie. Stosowanie podciśnienia przy jednoczesnym wysiłku fizycznym powoduje przyspieszenie krążenia i gwarantuje czterokrotnie szybsze spalanie tkanki tłuszczowej jak również redukcję cellulitu.

Sauna Fińska

Seans w saunie fińskiej tak zwanej „ suchej saunie” jest znakomitym przeżyciem z wieloma korzyściami dla organizmu. Powietrze w pomieszczeniu rozgrzewa się do temperatury nawet 110°C. Za sprawą sauny nasza skóra ulega zmiękczeniu, niwelowane są bóle mięśni i stawów, ułatwione jest oddychanie, a wysokie ciśnienie krwi zostaje w danym momencie obniżone. Sauna sucha stanowi sekret urody fińskich kobiet, które dzięki niej utrzymują skórę elastyczną, zdrową i młodą. Seans w saunie pomoże również w dobrym śnie.

Kąpiel w saunie składa się z cykli: nagrzewanie – schładzanie – relaks, które mogą być powtarzane tyle razy, na ile pozwala nam nasze samopoczucie. Optymalna ilość to trzy cykle, lecz w dużej mierze jest to sprawa indywidualna. W saunie możemy przebywać od 8–15 min – w zależności od naszego samopoczucia , następnie zaleca się zimny prysznic lub też wskoczenie do balii z zimną wodą w celu schłodzenia naszego ciała i wypoczynek na leżankach aż do uzyskania stanu równowagi.

Sauna sucha – zalety Sucha sauna oprócz oczyszczenia naszej skóry z toksyn i odprężenia, przynosi również wiele korzyści zdrowotnych. Osoby odchudzające się na pewno zainteresuje fakt, iż w trakcie jednego seansu spalimy ok. 300 kcal. Ponadto, usprawnia pracę serca, wspomaga regulację skoków ciśnienia, a także poprawia krążenie. Kąpiel w saunie uważana jest za znakomitą profilaktykę w walce z przeziębieniami. Wysoka temperatura wspomaga układ odpornościowy, usprawnia grę naczyniową, a w szczególności skóry, kończyn i śluzówek. Przeziębienie w fazie początkowej może zostać przerwane, lecz rozwinięta choroba może zostać jedynie pogorszona. Dodatkowo sauna skraca okres rekonwalescencji np. po zapaleniu płuc, grypie, ostrych nieżytach górnych dróg oddechowych, tchawicy, oskrzeli, a także po ustąpieniu ataków astmy oskrzelowej.

PIELĘGNACJA DŁONI, STÓP I PAZNOKCI

W OFERCIE MANICUERE, MANICUR HYBRYDOWY Z SZEROKĄ GAMĄ KOLORYSTYCZNĄ, ZABIEG PARAFINOWY, INTENSYWNIE ODBUDOWUJĄCY I REGENERUJĄCY SPIERZCHNIĘTĄ SKÓRĘ DŁONI LUB STÓP. PEDICURE ZA POMOCĄ FREZARKI, ZAPEWNIAJĄCY DŁUGOTRWAŁY EFEKT GŁADKICH STÓP.

CENNIK ZABIEGÓW modelujących sylwetkę

POWER SHAPE

ZABIEG CENA
Brzuch – 20 minut 70 zł
Pakiet – 5 zabiegów 290 zł
Brzuch – 25 minut 80 zł
Pakiet – 5 zabiegów 340 zł
Brzuch + boki – 35 minut 115 zł
Pakiet – 5 zabiegów 515 zł
Uda – 40 minut 130 zł
Pakiet – 5 zabiegów 590 zł
Pośladki – 20 minut 70 zł
Pakiet – 5 zabiegów 290 zł
Łydki – 20 minut 70 zł
Pakiet – 5 zabiegów 290 zł
Plecy – 20 minut 70 zł
Pakiet – 5 zabiegów 290 zł
Ramiona – 20 minut 70 zł
Pakiet – 5 zabiegów 290 zł
Dekolt + podbródek – 15 minut 55 zł
Pakiet – 5 zabiegów 215 zł
Pakiet 60 minutowy 180 zł
Pakiet 5 zabiegów po 60 minut 820 zł

Sugerowana liczba zabiegów 5-15, trzy razy w tygodniu

LIPO ROYAL

ZABIEG CENA
Brzuch – 45 minut 140 zł
Pakiet – 5 zabiegów 600 zł
Brzuch + boki – 70 minut 180 zł
Pakiet – 5 zabiegów 800 zł
Uda ( drobniejsze) – 80 minut 190 zł
Pakiet – 5 zabiegów 850 zł
Uda ( grubsze) – 90 minut 200 zł
Pakiet – 5 zabiegów 900 zł
Pośladki – 50 minut 150 zł
Pakiet – 5 zabiegów 650 zł
Łydki – 50 minut 150 zł
Pakiet – 5 zabiegów 650 zł
Bryczesy – 50 minut 150 zł
Pakiet – 5 zabiegów 650 zł
Ramiona – 45 minut 140 zł
Pakiet – 5 zabiegów 600 zł
Podbródek – 15 minut 40 zł
Pakiet – 5 zabiegów 150 zł

Sugerowana liczba zabiegów 5-15, dwa razy w tygodniu

AROSHA

ZABIEG CENA
4 zabiegi 700 zł
8 zabiegów 1300 zł

DLA UZYSKANIA EFEKTU KONIECZNE JEST WYKONANIE SERII 4 LUB 8 ZABIEGÓW

Zabiegi AROSHA tylko z wcześniejszym umówieniem

ZABIEG CENA
4 zabiegi 700 zł
8 zabiegów 1300 zł

BODY – SPACE – bieżnia z podciśnieniem

ZABIEG CENA
1 wejście 30 minut 20 zł
karnet 10 wejść po 30 minut 140 zł

Sauna Fińska (cena za 1h)

ZABIEG CENA
Jedna osoba 40 zł

Przekłuwanie uszu

ZABIEG CENA
cena z kolczykami 35 zł

Charm Lash – serum odżywcze stymulujące wzrost rzęs

ZABIEG CENA
1,6 ml 190 zł
3,2 ml 290 zł

DEPILACJA WOSKIEM - TWARZ

ZABIEG CENA
wąsik 10 zł
broda 10 zł
baczki 9 zł
policzki 10 zł
regulacja brwi 10 zł

DEPILACJA WOSKIEM - CIAŁO

ZABIEG CENA
nogi całe 70 zł
łydki z kolanem 55 zł
ręce 50 zł
pachy 30 zł
bikini 45/55 zł
klatka piersiowa 45 zł
plecy 55 zł

HENNA

ZABIEG CENA
henna brwi 10 zł
henna rzęs 15 zł
KOMPLET - henna z regulacją brwi + henna rzęs 30 zł

PIELĘGNACJA DŁONI, STÓP I PAZNOKCI

ZABIEG CENA
Manicure 30 zł
Manicure hybrydowy 50 zł
Zabieg pielęgnacyjny z manicure( manicure, peeling, masaż dłoni) 60/75 zł
Parafina na dłonie 40 zł
Pedicure 80 zł
Pielęgnacja paznokci stóp 35 zł
Pielęgnacja paznokci stóp + hybrydy 50 zł
Parafina na stopy 50 zł
Pedicure + hybrydy 100 zł

MAKIJAŻE

ZABIEG CENA
Okolicznościowy 70 zł
Ślubny 70 zł
Sylwestrowy / Studniówkowy 70 zł
Próbny 60 zł
Doczepianie kępek rzęs 10 zł