Nowość! Zabieg Bloomea – innowacyjny i skuteczny modeling skóry!

Zabieg Bloomea - To prawdziwa rewolucja na rynku profesjonalnych usług kosmetycznych stosowana przez gwiazdy na całym świecie. Zabieg bazuje na trzech właściwościach ukrytych pod skrótem technologi TRIO M.M.L. Urządzenie zdobyło nagrodę na targach LNE w Paryżu w dziedzinie najlepszego zabiegu kosmetycznego.

Efektem zabiegu jest zdecydowanie bardziej napięta, ujędrniona i wygładzona skóra. Zabieg niweluje przebarwienia, zmarszczki a nawet blizny zarówno potrądzikowe jak i pooperacyjne. Dzięki jej silnemu nawilżeniu i dotlenieniu poprawia się koloryt i struktura skóry. Serią kilku zabiegów aparatem Bloomea® można wymodelować owal twarzy oraz trwale odmłodzić skórę dzięki regeneracji kolagenu i elastyny. Potwierdzone jest to badaniami porównawczymi przeprowadzonymi przed kuracją oraz po serii czterech zabiegów. Wykazały one namnożenie elastyny aż o 20% w stosunku do fazy wyjściowej, co jest efektem porównywalnym do zabiegów resurfacingu laserowego. Jednocześnie zaobserwowano znaczne wygładzenie wierzchniej (rogowej) warstwy skóry, dzięki czemu jest ona bardziej miękka w dotyku, promienna i zdecydowanie rozjaśniona.

Zabieg można wykonywać przez cały rok. Nie ma również przeciwwskazań co do rodzaju skóry, bezpiecznie wykonamy go zarówno na skórach naczyniowych, wrażliwych i bardzo cienkich.

CENNIK

Bloomea

ZABIEG CENA
Zabieg Bloomea 250 zł/280 zł